13.08.2009 Artemide Showroom w Zurychu

W dniu 14 maja został otwarty w Zurychu nowy monobrand showroom grupy Artemide, zaprojektowany przez architektkę Carlottę de Bevilacqua. Prezentacja asortymentu wskazuje przy tym na kompetencję marki strukturując produkty według koncepcji oświetlenia, specjalnych segmentów zastosowań i kolekcji ukierunkowanych na specyficzne grupy docelowe. Prezentację można przy tym obrócić o maks. 360° przedstawiając w ten sposób specyficzne zainteresowania w zakresie oświetlenia - niezależnie od tego, czy oświetlenie ma być zastosowane dla mieszkań, pomieszczeń biurowych, roboczych, wewnątrz czy na zewnątrz budynków.

wiecej


18.05.2009 Artemide jest także w tym roku ponownie centralnym uczestnikiem targów Salone del Mobile - Euroluce 2009

Artemide - wiodąca europejska marka na rynku w zakresie wysokiej jakości opraw oświetleniowych dla pomieszczeń mieszkalnych oraz oświetlenia technicznego - jest podobnie jak w latach ubiegłych centralnym uczestnikiem zarówno targów design w Mediolanie, 22 - 27 kwietnia 2009 r., oraz równoczesnych targów Euroluce, głównej imprezy przemysłu oświetleniowego na świecie.

wiecej


28.04.2009 Artemide najlepszą marką design 2009

Marka Artemide została nagrodzona jako najlepsza marka design w segmencie Home & Living w Niemczech: Włoski producent opraw otrzymał nagrodę „best brands“ 2009 w tegorocznej kategorii specjalnej.

wiecej


31.03.2009 Nowa kampania medialna

“I LIGHT YOU” – Światło jako towarzysz człowieka w nowej kampanii medialnej ARTEMIDE

wiecej


17.03.2009 Red Dot Best of the Best Award dla oprawy wiszącej Noto

Oprawa wisząca Noto zdobyła jako jeden z najlepszych produktów w kategorii "Światło i oprawy oświetleniowe" nagrodę Red Dot Best of the Best Award.

wiecej


17.03.2009 Red Dot Best of the Best Award dla oprawy ścienno-sufitowej Kao

Dzięki ścianie oświetleniowej i oprawie sufitowej Kao Artemide zajmuje przodującą pozycję w zakresie design produktu opraw technicznych.

wiecej


17.03.2009 Oprawa Pirce otrzymuje nagrodę Red Dot Design Award w kategorii design produktowy

Oprawa wisząca Pirce zdobyła międzynarodowo pożądany czerwony punkt.

wiecej


17.03.2009 Oprawa Ipogeo otrzymuje nagrodę Red Dot Design Award honourable mention

Lampa stojąca Ipogeo projektu designera Joe Wentwortha zdobyła nagrodę Red Dot Design Award honourable mention.

wiecej


17.03.2009 Oprawa Nulla otrzymuje nagrodę Red Dot Design Award honourable mention

Oprawa wbudowana do ścian Nulla zdobyła nagrodę "Red Dot Design Award honorouble mention" 2009.

wiecej


12.02.2009 Artemide osiąga zaniechanie sprzedaży plagiatów

Fröndenberg. Ze względu na fakt, że w ubiegłych latach na rynku pojawiały się sfałszowane lub podrobione oprawy Artemide – szczególnie z serii Tolomeo i Tizio, włoski specjalista ds. oświetlenia uzyskał ponownie w Niemczech a także w Austrii decyzje sądowe, w wyniku których plagiaty Tolomeo musiały być usunięte z rynku.

wiecej