15.11.2017 NOWOŚĆ: NH1217

Design: Neri&Hu

wiecej


13.11.2017 50 LAT LESBO, ECLISSE ORAZ NESBO

Mogą wyglądać jak awangardowe, współczesne projekty, ale w rzeczywistości oprawy Lesbo, Eclisse i Nesso są dostępne od 50 lat. Teraz zmodernizowane klasyki Artemide zapewniają oświetlenie dopasowane do naszych czasów. Lesbo, Eclisse i Nesso ucieleśniają innowacyjne umiejętności ich projektantów, którzy bezpośrednio wpłynęli i ukształtowali pierwsze 10 lat Artemide. Przedefiniowali współczesny włoski design, ustalili standardy i przyczynili się do światowego sukcesu mediolańskiej firmy oświetleniowej Artemide.

wiecej


02.11.2017 WYDARZENIE: GDAŃSKA NOC DESIGNU

W miniony piątek w City Meble w Gdańsku organizowana była Gdańska Noc Designu poświęconą trendom aranżacji wnętrz. Mieliśmy okazję w niej uczestniczyć dzięki naszemu Partnerowi firmie Praxis Technika Oświetleniowa.

wiecej


26.10.2017 PROJEKT QUANTUM

Projekt Quantum, zaprojektowany dla Artemide przez Marco Brianza i Amedeo Cavalchini, otrzymał 13 października nagrodę Codega Prize dla kategorii rozwiązań LED Solutions. "Konfiguracja klasycznego wzornictwa przemysłowego uwzględniającego nowe technologie" - tym zdaniem jury uzasadniło swój wybór.

wiecej


20.10.2017 REALIZACJA: RADISSON BLU RESORT

Piękny Radisson Blu Resort, Świnoujście, położony 50 metrów od brzegu Morza Bałtyckiego.340 nowoczesnych pokoi i apartamentów, 2 restauracje, piękna widokowa kawiarnia, fitness, ściana wspinaczkowa oraz przestrzeń specjalnie przygotowana dla dzieci. Oprawy Chlorophilia nadają hotelowemu lobby wyjątkowego klimatu.

wiecej


12.10.2017 NOWOŚĆ: NUR GLOSS

design: Ernesto Gismondi

wiecej


09.10.2017 WYDARZENIE: ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Serdecznie zapraszamy na stoisko Agencji Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich (ICE) w budynku C na pierwszym piętrze.

wiecej


27.09.2017 WYDARZENIE: ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Podczas tegorocznej Edycji Łódź Design Festival będzie można zobaczyć oprawy Artemide na stoisku Agencji Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich (ICE). Wraz z innymi markami chcemy zaprezentować odwiedzającym targi piękno i ponadczasowość włoskiego designu.

wiecej


25.09.2017 OPRAWA: REEDS

design: Klaus Begasse

wiecej


13.09.2017 NAGRODA ARCHITECTURAL SSL PRODUCT INNOWATION

Z dumą ogłaszamy, że w 2017 roku trzy produkty zostały wyróżnione nagrodą Architectural SSL Product Innovation (PIA). Ameluna, Light Over Time (LoT) i Discovery otrzymały prestiżową nagrodę Architectural SSL, jednego z największych światowych dostawców publikacji dla architektów i projektantów oświetlenia. Nagroda PIA wyłania najbardziej innowacyjne oprawy i osprzęt LED na rynku. Jury składające się z 14 wybitnych projektantów i specjalistów ds. oświetlenia nagradza producentów na podstawie cech, funkcjonalności i / lub wydajności przewyższających standardy branżowe.

wiecej