Pad

PAD jest nowatorską kombinacją designu i innowacji. Wielkość i wydajność świetlna tej oprawy definiują przeszłościowy standard oświetlenia objektów architektonicznych.

Mikrowitryna


Chocolate

CHOCOLATE jest połączeniem estetyki i praktycznej trwałości: Wymiary i użyte materiały tej oprawy definiują nowy wizualny poziom w zakresie oświetlenia pomieszczeń biurowych.

Mikrowitryna


Tolomeo Led

TOLOMEO LED jest wyrazem filozofii Artemide w zakresie innowacji, jakości i designu. Oprawa Tolomeo – która dzięki swojej unikalności ma za sobą niezapomniany zwycięski pochód naokoło całego świata, jest wyposażona w nowoczesną technologię LED.

Mikrowitryna


Picto

Reflektory PICTO są systemowym narzędziem dla projektantów i architektów o wysokich wymaganiach wobec innowacyjności, jakości i designu.

Mikrowitryna


Algoritmo

ALGORITMO definiuje nowy wymiar oświetlenia. Oświetlenie nie służy przy tym narzędzie pomocnicze, lecz stanowi integralny element samej architektury.

Mikrowitryna


Demetra

Projektując oprawę Tolomeo Artemide zrealizowała chyba najbardziej znaną i cenioną lampę na biurko wszystkich czasów. Artemide prezentuje teraz lampę stołową LED DEMETRA projektanta Naoto Fukasawy i ponownie udowadnia swoją innowacyjność.

Mikrowitryna


Cata

CATA jest innowacyjnym reflektorem LED z nowym w swoim rodzaju systemem kolimowania wiązki światła. Wysoka wydajność energetyczna, ekstremalne natężenie oświetlenia i zogniskowana, nie rażąca wiązka światła są wynikiem długoletniej działalności badawczo-rozwojowej.

Mikrowitryna


Eggboard

Oprawa Eggboard łączy w sobie dwie cechy niezbędne przy projektowaniu. Dzięki dwóm warstwom odzyskiwanego w recyklingu trwałego poliestru, które pochłaniają dźwięk, uzyskuje się zoptymalizowaną akustykę w pomieszczeniu.

Mikrowitryna